Bariyer Sistemleri

Yay otomasyon bariyer sistemleri, yay otomasyon otoparklarda güvenlikli siteler gibi bir çok alanda kullanılan bariyer sistemleri konusunda yılların oluşturduğu tecrübeyi kaliteli hizmet olarak siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlamıştır. Yay otomasyon sistemlerinin yanı sıra yaşam alanlarınıza uygun çeşitli bariyer sistemleri üretimini de gerçekleştiren Nice Türkiye ihtiyacınıza uygun tüm bariyer çeşitleri üretimini akıllı teknolojinin sunduğu imkânlarla üretmektedir. Gelişmiş mekanik tasarım ile fonksiyonelliği ön plana çıkarılan bariyer sistemleri estetik yapısı ile de yaşam alanlarınızda farklılıkları en iyi şekilde yansıtacak. Sınırlandırmak istediğiniz tüm alanlara uygun modellerle üretimi yapılan bariyer sistemleri arasında kollu bariyer çeşitleri, mantar bariyer çeşitleri ve bu ürünlerin tüm yedek parça, motor ve aksesuar çeşitleri estetik bir biçimde dizayn edilerek üretilmektedir. Hayatınızı pratikleştiren ürünleri ihtiyaçlarınız ölçüsünde kullanımlarınıza sunan firmamız cazip fiyatlarıyla da dikkatinizi çekecek. İhtiyacınız olan ürün için sizler de firmamızı gerek internet sitemiz üzerinden gerekse irtibat numaralarımız yoluyla daha detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Kaliteli üretimlerinin yanı sıra müşteri memnuniyeti amaçlı kaliteli hizmet anlayışını da benimseyen firmamız satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Servis ekibimiz tarafından montajı gerçekleştirilerek uzun ömürlü kullanımlarınıza hazır hale getirilen ürünlerinde kullanım sırasında bir problem yaşamanız halinde servis veya destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Problemlerinize çözüm odaklı yaklaşım gösteren firmamızın ürün ve hizmetlerinden sizler de memnun kalacaksınız. Kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu ürünlerimizde yaşam alanlarınızda uzun ömürlü rahatlığı ve farklılığı yaşayacaksınız. Sizler de tüm bariyer sistemleri ihtiyacınız için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

  Hizmetler

Garaj Kapısı ve Otomasyonu

Seksiyonel kapılar olarak da adlandırılan garaj kapısı ve otomasyonu firmamız yay otomasyon garantisiyle satışa sunulmaktadır. Yay otomasyon sistemlerinde uzun yıllar hizmet veren firmamız otomatik kapılara dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyin A’dan Z’ye satış ve hizmetini gerçekleştirmektedir. Garajlarınızda ihtiyaç duyduğunuz otomatik kapıları çeşitli modelleriyle en uygun fiyatlara firmamızda bulabileceksiniz. Garaj kapılarının motor, yedek parça ve aksesuar çeşitleri üretimini de gerçekleştiren firmamız rahatlığın adresi olarak karşınıza çıkmaktadır. Zorlu hava şartlarına dayanım gösterecek şekilde dizayn edilen garaj kapısı ve otomasyonu güvenli kullanımlarınıza da elverişlidir. Çarpma emniyet sistemi ile herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile çarpışması esnasında mekanizmanın durup aksi yönde hareket kabiliyeti gereksinim duyduğunuz tüm emniyeti sağlamaktadır. Basit ve kolay montaj imkânıyla kısa sürede kullanımınıza sunulan ürünlerimiz servis personellerimiz tarafından kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Kullanım konforunuza dayalı aksesuar ve motor çeşitlerinin özelliklerine göre dilerseniz garaj kapılarınızın yönetimini kontrol ünitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Yaşam kalitesinin giderek yükseldiği günümüzde kolaylığı ve pratikliği mekânlarınıza kalitenin yanında estetikliğiyle de yansıtan firmamız ihtiyaç duyduğunuz garaj kapısı otomasyonlarını müşterilerine birbirinden farklı modellerle sunmaktadır. Her ihtiyaca uygun garaj kapısı otomasyonları için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Satış hizmetlerimizin yanı sıra satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de yürüten firmamız memnuniyetinizi garanti altına almaktadır.

  Hizmetler

Fotoselli ( Radarlı ) Kapılar

Gelişen teknolojinin akıllı ürünleri mekânlarınıza şıklığı yansıttığı gibi kullanımlarınızı da kolaylaştırmaktadır. Yay otomasyon sistemlerinde farklı kategoride fotoselli radarlı kapılarla yaşam alanlarınıza ideal çözümler üreten BftTürkiye çeşitli otomatik kapı modeliyle kullanım konforunuzu ön plana çıkaracak ürünleriyle ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Hem konut tipi alanlar için hem de endüstriyel alanlar için kullanılabilecek fotoselli radarlı kapılar, mekânlarınızın farklılığını ortaya koyacak niteliktedir. Kullanım amacınıza göre farklı mekânlarda kullanabileceğiniz fotoselli kapılar ayarlanabilen birden fazla konumu ile rahatlığı ve pratikliği sağlamaktadır. Ayrıca radarlı kapılarınızın işlevselliğini arttıran otomatik kapılarınıza uygun çeşitli motor, aksesuar ve yedek parça üretimiyle de kullanımınızı uzun ömürlü hale getiren ürünlerimizden sizler de memnun kalacaksınız. Kontrol ünitesinden kolay ayarlama yapabileceğiniz gibi aksesuarlarla kapılarınızın yönetimi elinizde bulundurabilirsiniz. Hata bulma fonksiyonu ile otomatik olarak sorun giderebileceğiniz ürünlerimiz yaşam alanlarınızda sizlere büyük kolaylıkları da beraberinde getirecek. Akıllı teknolojinin kaliteli malzeme ve işçilikle bütünleştirilerek yansıtıldığı ürünlerimiz uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun şekilde geliştirilmektedir. Belirli hava şartlarında uzun yıllar ilk günkü çalışma performansını sergileyecek ürünümüz güvenilir kullanımlarınıza da uygundur. Çarpma emniyet sistemiyle güvenilir kullanımlarınızın garantisini veren firmamız ürünlerini kullanım esnasında fotoselli kapılarınıza herhangi bir canlı ya da cansız nesnenin çarpması mekanizmanın durarak aksi yönde hareket etmesini sağlamaktadır. Sizler de fotoselli radarlı kapılara dair ihtiyaçlarınızı firmamız ile irtibata geçip detaylı bilgi alarak karşılayabilirsiniz. Kolay ödeme imkânıyla en ekonomik fiyatı müşterilerine sunan firmamıza sizler de bir an önce siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de sunan firmamız memnuniyetinizin devamlılığının garantisini de sizlere vermektedir. Siparişlerinizin montajını kısa sürede gerçekleştiren uzman personellerimiz kullanımlarınıza hazır halde ürünü sizlere teslim etmektedir. Sizler de kaliteyi ve estetiği yaşam alanlarınıza yansıtmak ve en uygun fiyatlarla kullanım konforunuzu ön plana çıkarmak için sizlere sunduğumuz ürünlerimizi firmamıza ulaşarak sipariş verebilir ve servis ve destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitenin ve estetiğin yansıtıldığı ürünlerimizde çalışmalarımıza ve üretimlerimize yay otomasyon olarak sizler için aralıksız devam ediyoruz.

  Hizmetler

Yükleme Sistemleri

Özellikle yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapıldığı yerler olan fabrika ve depo gibi alanlarda büyük araçların kasaları ile yükleme yapılacak alan seviyesinin eşitlenebilmesi amacıyla üretilen yükleme sistemleri yay garantisiyle ihtiyaçlarınıza göre satışa sunulmaktadır. Isı kayıplarını önlemesiyle ve yükleme boşaltma yapılan sırada bu alanı dış etkilerden koruyan bir ürün çeşidi olan bu sistemler körüklerle desteklenmektedir. Forklift ile çıkılabilen rampalarda oluşturulabilen ürünlerimizde rampaları dilersiniz fabrika ve depo gibi alanların inşaat aşamasında veya inşaat sonrasında montajı da gerçekleştirilebilmektedir. Yükleme boşaltma esnasında depo içi maliyetlerin düşürülmesinde yarar sağlayan bu sistemler araçlarında hareketsiz kaldıkları zaman içersinde atıl durumda kalmasını önlemektedir. Yüklemede kolaylıkları da beraberinde getiren bu sistemler ısı ve enerji tasarrufunu yüksek seviyede sağlamaktadır. Yayotomasyon sistemleri üretiminde her ihtiyacınıza çözüm bulabileceğiniz Nice Türkiye üretimlerinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Farklı kategorilerde birçok ihtiyacınıza çözüm bulabileceğiniz firmamızı arayarak ihtiyacınız olan ürün hakkında detaylı bilgi edinebilir ve uygun ödeme koşullarıyla siparişlerinizi verebilirsiniz. Satış işlemlerini yürüten firmamız satış sonrası servis ve destek hizmetleriyle de dikkat çekmektedir. Yükleme sistemlerine dair herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda firmamızın bu bölüme ait servis departmanı ile irtibata geçebilir ve problemlerinizi kısa sürede alanında uzman personellerimizle çözüme kavuşturabilirsiniz. Servis ve destek hizmetlerimizle de satış sonrası memnuniyetinizin devamının garantisini sizlere veriyoruz.

  Hizmetler